Групи

Група раннього розвитку дитини.

Англійська за міжнародною методикою Хелен Дерон з сертифікованими викладачем та асистентом викладача.

В цій групі маленькі діти вивчають англійську мову так само природньо, як від народження вони вчать рідну мову. Окрім вивчення іноземної мови розвивається мовлення (внаслідок тренування артикуляційного мовного апарату); слух (завдяки музичному наповненню курсів); соціальність (у групі малюк із раннього віку вчиться спілкуватися з іншими); фізичні навики (рухливі вправи стимулюють дрібну та велику моторику); психіка (завдяки розширенню сенсорного та емоційного досвіду, мови жестів); навички підготовки до читання (за допомогою автентичної системи, що базується на читанні цілими словами і візуальній пам’яті).

На цьому етапі розвитку дитини психолог спрямовую свою діяльність на: Формування безболісного процесу переходу в дитячий садок, сепарація від батьків. Формування особистих кордонів, період “Я сам”. Робота з емоціями: смуток, печаль, гнів, злість, радість. Ігри, вправи на розмізнання емоцій і як керувати ними. Формування емоційного інтелекту.

Крихітки
Група 2 - 3 роки
Малята
Група 3 - 4 роки
Чомусики
Група 4 - 5 років
Чомусики
Фантазери-мрійники
Група 5 - 6 років
Початкова школа
25 серпня 2022
Батьки нашого англомовного садочку Kindergarten Like дуже задоволені всебічним розвитком дітей, професійністю вчителів і рівнем англійської, який ми забезпечуємо.
Англомовне середовище у садочку LIKE
7 липня 2021
Багатьом батькам складно усвідомити, що іх дитина вже з раннього віку може вивчати, знати та розмовляти іноземною мовою, але ми в нашому садочку Like продовжуємо це доводити завдяки нашій методиці вивчення англійської “Англійська Хелен Дорон”. Наші вихованці вивчають мову ненав’язливо, граючись і всебічно розвиваючись!
Дитячий садок англійською
9 вересня 2019
Кожні батьки бажають своїй дитині найкращої долі. Та бути успішним в сучасному світі без володіння іноземними мовами майже неможливо, тому малюків потрібно віддавати у дитячий садок англійською. У садочку LIKE саме вивчення англійської мови, як другої рідної є головною особливістю.