Групи

Група раннього розвитку дитини.

Англійська за міжнародною методикою Хелен Дерон з сертифікованими викладачем та асистентом викладача.

В цій групі маленькі діти вивчають англійську мову так само природньо, як від народження вони вчать рідну мову. Окрім вивчення іноземної мови розвивається мовлення (внаслідок тренування артикуляційного мовного апарату); слух (завдяки музичному наповненню курсів); соціальність (у групі малюк із раннього віку вчиться спілкуватися з іншими); фізичні навики (рухливі вправи стимулюють дрібну та велику моторику); психіка (завдяки розширенню сенсорного та емоційного досвіду, мови жестів); навички підготовки до читання (за допомогою автентичної системи, що базується на читанні цілими словами і візуальній пам’яті).

На цьому етапі розвитку дитини психолог спрямовую свою діяльність на: Формування безболісного процесу переходу в дитячий садок, сепарація від батьків. Формування особистих кордонів, період “Я сам”. Робота з емоціями: смуток, печаль, гнів, злість, радість. Ігри, вправи на розмізнання емоцій і як керувати ними. Формування емоційного інтелекту.

Крихітки
Група 2 - 3 роки
Малята
Група 3 - 4 роки
Чомусики
Група 4 - 5 років
Чомусики
Фантазери-мрійники
Група 5 - 6 років
Англомовне середовище у садочку LIKE
7 липня 2021
Багатьом батькам складно усвідомити, що іх дитина вже з раннього віку може вивчати, знати та розмовляти іноземною мовою, але ми в нашому садочку Like продовжуємо це доводити завдяки нашій методиці вивчення англійської “Англійська Хелен Дорон”. Наші вихованці вивчають мову ненав’язливо, граючись і всебічно розвиваючись!
Дитячий садок англійською
9 вересня 2019
Кожні батьки бажають своїй дитині найкращої долі. Та бути успішним в сучасному світі без володіння іноземними мовами майже неможливо, тому малюків потрібно віддавати у дитячий садок англійською. У садочку LIKE саме вивчення англійської мови, як другої рідної є головною особливістю.
Дитячий садок Київ
6 вересня 2019
Столиця України має бути прикладом для всієї країни дивуючи усіх тим кращим що в неї є. Так має бути і з дитячим садочком. Звичайно що кожний дитячий садок Київ робить елітним, та особливо високий рівень має дитячий садочок LIKE. Тут для кожної вікової категорії розроблено кілька програм розвитку та навчальних програм включаючи вивчення іноземної мови, як другої рідної.