Ми навчаємось за найкращими програмами та методиками призначеними для дітей дошкільного віку.

Ми навчаємось за найкращими програмами та методиками призначеними для дітей дошкільного віку.

Програми
Програми

Ми вивчаємо англійську мову за методикою "Англійська Хелен Дорон".

Метод викладання та навчання Хелен Дорон базується на багаторічному досвіді та знаннях. Наш фокус на навчанні з задоволенням, невеликих групах, фоновому прослуховуванні та позитивній мотивації демонструє ефективність протягом 3-х десятиліть. Курси включають різні активності з урахуванням потреб різних стилів навчання. Наші матеріали є унікальними, оскільки містять авторські історії, пісні та відео, які заохочують до іноземної мови як рідної.

Методики
Особливість методики

Регулярне прослуховування
Діти люблять вчитися і грати, і вони краще навчаються, коли веселяться. Наші уроки наповнені теплою атмосферою та позитивними емоціями, які стимулюють на продуктивну діяльність людей. З оригінальними піснями, іграми, безліччю розмов й інтерактивних завдань, вивчення англійської мови стає пригодою. Ми забезпечуємо постійне занурення дитини в англомовне середовище, що надзвичайно важливо для вивчення мови.

Маленькі групи
Перебування в групах від 4 до 8 вихованців надає значні переваги. Діти мають широкі можливості практики англійської мови та їм доступні всі плюси роботи в групі.З іншого боку, в таких маленьких групах викладач приділяє увагу кожній дитині, чого не зміг би зробити у групах з більшою кількістю дітей.

Мотивація
Коли Ваш малюк промовив своє перше слово, Ви показали йому, що дуже раді. Завдяки цій позитивній реакції дитина повторювала слово знову і знову, пам'ятаєте? У садочку за програмою "Англійська Хелен Дорон" та з постійною позитивною підтримкою від вихователів і викладачів, діти вчаться опановувати англійську мову так само як і рідну.

Вивчення мови як розвага
Методика Хелен Дорон використовує рухливі ігри, музику, різноманітні види творчої діяльності, щоб максимально розвинути природну любов дітей до пізнання нового та вивчення мов. Вашій дитині сподобаються наші заняття – завжди структуровані, веселі і динамічні.

Чому
Наші вихованці вивчають мову ненав'язливо, граючись і всебічно розвиваючись! Основні переваги вивчення англійської з раннього дитинства:
Детальніше
Збалансоване харчування, фізичні активності та емоційна рівновага надзвичайно важливі складові у розвитку дитини! У садочку Like ми розробили найкращі умови для гармонійного розвитку Ваших діток.
Детальніше
Тут безпечно!
Детальніше