Пам'ятка для батьків
Пам'ятка для батьків

Що має бути у садочку для Вашого малюка?

  • Змінний комлект одягу
  • Змінний комлект нижнього одягу
  • Змінне взуття
  • Одяг для денного сну
  • Одяг для купання в басейні, нарукавники
  • Індивідуальні речі (серветки, гребінець, для дівчаток заколки)
Умови прийому
Умови прийому
  • Співбесіда
  • Медична довідка
  • Заява від батьків або осіб, які їх замінюють
  • Свідоцтво народження дитини
Правила
Садочок працює з 8:00 до 19:00. Забрати дитину треба до 19:00
Якщо дитину приводить або забирає довірена особа, то вона має предʼявити документи і батьки мають завчасно попередити вихователя про це.
Не давати дітям з собою мобільні телефони.
Не давати дітям з собою гострі та ріжучі предмети.
Не давати дітям з собою більше однієї іграшки.
Забирати дитину мають права лише батьки або довірена особа.
Найчастіші питання
Що робити, якщо моя дитина не знає англійської?

Відповідь: Майже всі діти, які приходять до нашого садочка, зустрічалися з англійською мовою, але вона не була їх основною в спілкуванні. Дітки поступово адаптуються і внаслідок того, що ми використовуємо ефективну методику занурення в англомовне середовище, вони крок за кроком починають розуміти викладачів. Англійська мова – це мова команд, тому через велику кількість повторень та використання інтонацій, діти швидко схоплюють її. Також коли вони бачать, що їх однолітки пробують розмовляти та займатися, вони зазвичай починають повторювати за ними.

Чи розмовляють з дітьми увесь час англійською мовою?

Відповідь: Усі викладачі спілкуються англійською мовою, але є асистенти, які на першому етапі можуть сприяти адаптації та допомогти, якщо дитині щось потрібно і вона соромиться сказати або не уміє цього зробити.

Чи працює садок влітку?

Відповідь: Так. Влітку садочок працює за спеціально розробленою літньою програмою, яка передбачає проведення більшої кількості часу на вулиці. На великій території садочка розташований басейн та дитячий ігровий майданчик.

Скільки дітей в групі?

Відповідь: Дітей у групі 8. Це є оптимальною кількістю вихованців, щоб викладач міг приділити достатню кількість часу кожному на заняттях.

Чи можливе своє харчування?

Відповідь: Так, якщо є алергічні реакції або харчування від нашої кейтерінгової компанії зовсім не підходить. В такому випадку можна приносити своє харчування. Також є можливість вибору індивідуального комплексу харчування. Наприклад, обід і вечеря без сніданку.

Якщо дитина хворіє, чи буде перерахунок коштів?

Відповідь: В період з вересня по травень існує 14 днів заморожування та 45 днів у літній період. Якщо дитина хворіє, існує можливість зарахування днів заморожування та оплати меншої суми у наступному місяці.

Чи потрібно робити внесок?

Відповідь: Так. Батьками робиться одноразовий внесок за весь період навчання в дитячому садочку, незалежно від тривалості навчання. Внесок потрібно зробити упродовж першого місяця, коли Ви приймаєте остаточне рішення про відвідування садочка. Гроші йдуть на закупівлю навчальних матеріалів, свята, подарунки на дні народження, фотосесії.

Початкова школа
25 серпня 2022
Батьки нашого англомовного садочку Kindergarten Like дуже задоволені всебічним розвитком дітей, професійністю вчителів і рівнем англійської, який ми забезпечуємо.
Англомовне середовище у садочку LIKE
7 липня 2021
Багатьом батькам складно усвідомити, що іх дитина вже з раннього віку може вивчати, знати та розмовляти іноземною мовою, але ми в нашому садочку Like продовжуємо це доводити завдяки нашій методиці вивчення англійської “Англійська Хелен Дорон”. Наші вихованці вивчають мову ненав’язливо, граючись і всебічно розвиваючись!
Дитячий садок англійською
9 вересня 2019
Кожні батьки бажають своїй дитині найкращої долі. Та бути успішним в сучасному світі без володіння іноземними мовами майже неможливо, тому малюків потрібно віддавати у дитячий садок англійською. У садочку LIKE саме вивчення англійської мови, як другої рідної є головною особливістю.
Методика за якою працює LIKE – дійсно унікальна.
Мій син відвідує Хелен Дорон з 4 років, невдовзі йому виповниться 8. Ми полюбили це місце одразу. Полюбили з багатьох причин, але якщо одним реченням – тут неймовірно доброзичливий і фантастично фаховий колектив. Рівень володіння викладачами англійською п
Садочок Like – це місце, в якому викладачі люблять свою справу
Коли доньці виповнилося 1,2 роки, ми почали відвідувати різноманітні курси раннього розвитку (які включали Reggio підходи, монтессорі методики), займалися плаванням, музикою, гімнастикою та англійською мовою.
Краще 1 раз побачити, ніж 7 разів почитати


Запишіться на безкоштовну екскурсію по садочку, наші вихователі вже чекають Вас в гості.
Контакти
Локація Україна, м. Київ, вул. Олександра Матросова, 11
Графік роботи Пн-Пт: з 8:30 до 19:00